TOM MOSLEY. Olja på duk, komposition, signerad a tergo.
| Vollendet | 17 Jan 2025 12:56 CEST |
| Objektsnummer | 3960783 |
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ytslitage, krackeleringar, fläckar.
| Objektsnummer | 3960783 |
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Endet in | Vollendet |