STOLAR, fem stycken, sengustavianska lindomearbeten, 1800-talets början, träskuren dekor.
| Vollendet | 16 Feb 2025 16:18 CEST |
| Objektsnummer | 3945705 |
| Höchstes Gebot | 8 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ställvisa kompletteringar, lagningar och förstärkningar, med individuella variationer.