ARMLÄNSTOLAR, ett par, Alexander I, sannolikt S:t Petersburg 1800-talets första kvartal, fanerade med karelsk masurbjörk.
| Vollendet | 16 Feb 2025 16:12 CEST |
| Objektsnummer | 3945702 |
| Höchstes Gebot | 13 828 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, ställvisa lagningar och fanérskador.