MARIA KLEFBERG. Teckning, blyerts, porträttstudie av möjligen Jesus, signerad och daterad 1846.
| Vollendet | 24 Mar 2025 20:06 CEST |
| Objektsnummer | 3945309 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Missfärgningar.
| Objektsnummer | 3945309 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
Missfärgningar.