MARIA KLEFBERG. Teckning, blandteknik, fiskare i månsken, signerad M.K. och daterad 1846.
| Vollendet | 24 Mar 2025 20:00 CEST |
| Objektsnummer | 3945197 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Små fläckar och rivningar i kanter.
| Objektsnummer | 3945197 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |