EGRON LUNDGREN. Teckningar, fyra st varav en signerad, daterade 1819-1821.
| Vollendet | 24 Mar 2025 19:39 CEST |
| Objektsnummer | 3944290 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ytslitage, fläcka, fuktskadat.
| Objektsnummer | 3944290 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |