CARL EDVIN LUNDGREN. Teckningar, två st varav en signerad och daterad 1820.
| Vollendet | 24 Mar 2025 19:36 CEST |
| Objektsnummer | 3944232 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ytslitage. Vikningar, mindre reva uppe i vänstra hörnet, fläckar.