ARMLÄNSTOL, sannolikt Ryssland 1800-talets första hälft, mahognybetsad björk.
| Vollendet | 16 Feb 2025 16:09 CEST |
| Objektsnummer | 3936121 |
| Höchstes Gebot | 12 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage.
| Objektsnummer | 3936121 |
| Endet in | Vollendet |
Slitage.