DRÄKTVÄRJA, sannolikt fransk, delvis genombrutet silverfäste, ca 1750-1770.
| Vollendet | 02 Dec 2024 21:06 CEST |
| Objektsnummer | 3911967 |
| Höchstes Gebot | 3 222 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, smärre skador och avbruten spets.