BÖRJE JOHNSSON. Fåtöljer på hjul, ett par, "Como Låg", Källbo Möbel, 1970-tal.
| Vollendet | 24 Nov 2024 15:42 CEST |
| Objektsnummer | 3898665 |
| Höchstes Gebot | 8 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 3898665 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.