277. FERNANDEZ ARMAN. Jazzy Jaguar, brons, signerad Arman och numrerad 24/99.
| Vollendet | 07 Apr 2022 |
| Auktionsnummer | 277 |
| Objektsnummer | 2082046 |
| Höchstes Gebot | 130 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Mindre slitage på sockel men i övrigt i mycket gott skick.