MAIJA HEIKINHEIMO. LJUSSTAKE, Valaistustyö Ky, för Artek, 1960-tal.
| Vollendet | 03 Nov 2024 14:44 CEST |
| Objektsnummer | 3692278 |
| Höchstes Gebot | 1 170 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 3692278 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.