TIMO SARPANEVA. GLASSKULPTUR, "Tåren", signerad Timo Sarpaneva Iittala -57.
| Vollendet | 03 Nov 2024 14:38 CEST |
| Objektsnummer | 3692120 |
| Höchstes Gebot | 230 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt bruksslitage, någon mindre repa.
| Objektsnummer | 3692120 |
| Höchstes Gebot | 230 EUR |
| Endet in | Vollendet |