TOVE JANSSON. Björkhage, signerad samt daterad -45, olja på duk.
| Vollendet | 04 Dec 2022 15:18 CEST |
| Objektsnummer | 2526383 |
| Höchstes Gebot | 44 500 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 2526383 |
| Endet in | Vollendet |
Sedvanligt slitage.