AKSELI GALLEN-KALLELA. PORTRÄTT, signerad samt daterad MCMXXIV U.S.A., olja på duk.
| Vollendet | 21 May 2023 16:02 CEST |
| Objektsnummer | 2513010 |
| Höchstes Gebot | 3 900 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Dubblerad duk, åldersrelaterat slitage.