OIVA TOIKKA. GLASSKULPTUR, "Lollipop", signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö samt daterad 1988.
| Vollendet | 29 Oct 2022 16:38 CEST |
| Objektsnummer | 2430191 |
| Höchstes Gebot | 6 000 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Keine Anmerkungen.