HELJÄ LIUKKO-SUNDSTRÖM. Keramikskulptur "Horisontens skrinnare", signerad samt daterad 1994, Arabia Finland.
| Vollendet | 29 Oct 2022 13:27 CEST |
| Objektsnummer | 2376386 |
| Höchstes Gebot | 550 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Keine Anmerkungen.