Klaffbord 1800-tal
Closed
2021-05-29
921431
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KLAFFBORD, 1800-talets första hälft, skuren dekor med pärlstav, mahognyfanér, höjd ca 77, diameter 97 cm
Bruksslitage