Nils Nisse Zetterberg färglitografi
Closed
2021-05-25
920008
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
NISSE ZETTERBERG (1910-1986), "Våreld", signerad samt daterad 1981, färglitografi ca 33x25 cm