Tord Leander Engström oljemålning
Valmis
2021-05-28
919998
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Norrlandsmotiv, signerad Tord, olja på pannå, ca 59x48 cm