Arnold Nolle Svensson, oljemålning
Valmis
2021-05-23
917555
| Korkein tarjous | 13 000 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
ARNOLD NOLLE SVENSSON (1915-2008): "Sommar Löderup I (Valleberga kyrka)", signerad och daterad Nolle 88, a tergo betitlad, olja på duk, ca 90x96 cm