Bart Schilder soffa Moooi
Valmis
2021-05-19
917213
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 5 000 SEK |
BART SCHILDER, "Bart Sofa", soffa, 3-sits, 2000-tal, för Moooi, trästomme med skum och dracon, lösa rygg och sittplymåer med avtagbar klädsel, sitthöjd ca 42, rygghöjd 60, längd ca 235, djup 100 cm
Bruksslitage, ett soffben trasigt