Vas kristall
Valmis
2021-05-13
915857
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
VAS, kristall, sannolikt 1900-tal, skärslipad dekor, höjd ca 30 cm
Bruks- och ålderslreaterat slitage, mikronagg kan förekomma