Hasse Lindroth etsningar
Closed
2021-05-13
915322
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
HASSE LINDROTH (född 1938): etsningar, 3 st, signerade samt numrerade, dagermått ca 24x30 cm
Ej examinerade ur ramar