Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, England, 1900-talets andra hälft, idegran med skinnklädd skiva, beslag i mässing 50, 46x39 cm
Slitage, märken
914928
2021-05-11