Trädgårdsbord
Closed
2021-05-23
914772
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
TRÄDGÅRDSGRUPP, 1900-talets senare del, bord med 2 stolar, aluminium, genombruten dekor, höjd ca 65, diameter 45 cm
Slitage