Oidentifierad konstnär
Closed
2021-05-11
914205
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
OIDENITIFERAD KONSTNÄR, komposition, otydligt signerad samt a tergo på spännram, olja på duk, ca 30x20 cm