Lanco herrarmbandsur
Valmis
2021-05-09
910747
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LANCO, armbandsur, 1940-tal, manuell, plexiglas, cal 820, läderarmband med stålspänne, 21x35 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage