Marc Chagall
Valmis
2021-04-30
909055
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MARC CHAGALL(1887-1985): "La Baie des Anges", färglitografi, 1960, osignerad, 31,5x24 cm
LITTERATUR: Mourlot 286