Matgrupp gustaviansk stil
Valmis
2021-04-27
909007
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MATGRUPP, 9 dlr, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bestående av: bord samt 8 stolar, bordets höjd 74, 140x100 cm, stolar med sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage