Fontänskulptur

Fontänskulptur
Fontänskulptur
Fontänskulptur
Fontänskulptur
Fontänskulptur
Fontänskulptur
Fontänskulptur
Fontänskulptur
Fontänskulptur
Fontänskulptur
Fontänskulptur
Fontänskulptur
Fontänskulptur
Fontänskulptur
Fontänskulptur
Fontänskulptur

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FONTÄNSKULPTUR, 1900-tal, brons, kvinna sittande i musselskal med fiskar undertill, höjd 105 cm

Slitage, rost

906573

2021-04-27