Leksakståg
Closed
2021-04-26
906300
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
LEKSAKSTÅG, omkring 1900-talets första hälft, modell 1501, litograferad och bemålad plåt, lok. längd ca 68 cm, höjd 26 cm
Bruksslitage med patina, repor och avskavningar