Ljusstakar 1 par
Valmis
2021-04-22
905360
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld mässing, empirestil, 18/1900-tal, höjd 28 cm
Något sneda manschetter