Rölakanmatta
Valmis
2021-04-27
904203
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MATTA, rölakan, ull på linvarp, signerad, 240x170 cm
bruksslitage, smärre fläckar