Nils Olsson oljemålning
Valmis
2021-04-16
903835
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
NILS OLSSON (1900-tal): Motiv från Skottland, monogramsignerad, datering a tergo 1979, olja på duk, ca 80x79 cm