Fat Kosta Boda unique
Closed
2021-04-18
903141
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
GÖRAN WÄRFF (född 1933), "Cocoon", fat, glas, Kosta Boda, unik, polykromt glas med slipad dekor, signerad KOSTA BODA UNIQUE Göran Wärff, numrerad 140579003, ca 44x24 cm
Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas
Smärre slitage och repor