Stolar 6 st Bauhausmodell
Valmis
2021-04-14
903020
| Korkein tarjous | 4 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
STOLAR 6 st., Bauhausmodell, stomme i kromat stål, rygg samt sits i trä samt rotting, sitthöjd ca 43,5 cm
Bruksslitage, smärre stötskador och repor, enstaka bristningar i sits