Skrivbord
Valmis
2021-04-17
902837
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, sarg med lådor, beslag i mässing, bemålad, svarvade ben, höjd ca 75, 126x60 cm
Slitage, senare bemålad