Fåtöljer
Valmis
2021-04-13
902612
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 5 st, 1900-talets andra hälft, trä, ullklädsel, vitlackerade, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, färgbortfall, smärre fläckar, klädsel blekt