Oskar Bergman akvarell
Closed
2021-04-10
901207
| Sold for | 9 200 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Nacka kvarn, signerad och daterad Oscar Bergman maj 1942, akvarell, ca 34x48 cm