Bokhylla
Closed
2021-04-07
899962
| Sold for | 7 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 1920/30-tal, med flyttbara hyllplan, fanérat i betsad björk, höjd ca 103 samt 225x28 cm
Fanérskada, bruks och åldersrelaterat slitage