Knud Edsberg oljemålning
Valmis
2021-04-03
898934
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
KNUD EDSBERG (1911-2003): Hästar på grönbete, olja på duk, signerad, 116x161 cm