Ruskig Ångest diptyk
Closed
2021-04-01
895507
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
RUSKIG ÅNGEST, diptyk, alkyd, spray på masonit, a tergo signerad och daterad 2010/20020, oramad, ca 182x92 cm på varje.
slitage på masoniten