Skåp rokokostil
Valmis
2021-04-04
894046
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
SKÅP, rokokostil, tidigt 1900-tal, grålaserat med delvis räfflad dekor, dörr med oval spegel samt underliggande låda, uppsvängt krön med skuren dekor, längd 106,djup 51, höjd 214 cm.
Något bruksslitage, senare målning samt två senare hyllplan. .