Flaggspel
Valmis
2021-04-11
894029
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SIGNALFLAGGOR, 1900-talets andra hälft, ca 20 st, bomull och polyester, varierande storlekar
Varierande ålder och slitage