Porträtt
Valmis
2021-03-28
893961
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Porträtt, olja på pannå, otydligt signerad, 45 x 41,5 cm.
Snitt i pannån i övre vänstra hörnet.