Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999), Skiss till "den gula fågeln", blandteknik, signerad samt daterad 70 på passepartouten, ca 23x27 cm
893580
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här