Burnes London elgitarr modell Jazz Split Spound
Closed
2021-03-22
890162
| Sold for | 11 500 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
BURNES LONDON, elgitarr, modell Jazz Split Sound, England, ca 1963, serienummer 3836, kropp i sonic blue, längd ca 100 cm, medföljer hardcase samt sladd
PROVENIENS:
Familjen von der Lancken
Fungerar, visst bruksslitage