Tritoner, 1700-tal
Valmis
2021-03-31
889267
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 60 000 SEK |
TRITONER, ett par, Italien 1700-tal, bärande snäckor, träskuren dekor, bemålade och förgyllda, höjd 124 cm
Nagg, färgbortfall, bättringar