Olle Nordberg oljemålning
Closed
2021-03-09
887324
| Sold for | 950 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Man och kvinna, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, bildmått ca 11x23 cm